četvrtak, 18 avgust 2022 13:51

POSETA PRIJATELJA IZ SOFIJE

Napisala rotaryniscentar.org
Ocenite ovaj članak
(2 glasova)

Predsednik Rotari kluba Sofija Balkan, Krasimir Veselinov i njegova supruga, posetili su naš klub, u petak, 21.08.2023. godine.

Povod za njihov dolazak u Niš je bio NIŠVILLE jazz festival, pa su ih aktuelni i past predsednik Gojko Mitrović i Srđan Radonjić ugostili na letnjoj pozornici u Tvrđavi. U prijatnoj atmosferi, evocirane su uspomene na čarter proslavu našeg kluba iz 2008. godine, kada je RK Sofija Balkan, bio jedan od tri sponzor kluba našem klubu. Razgovaralo se o dosadašnjim aktivnostima jednog i drugog kluba, kao i o budućoj saradnji ova dva kluba. S obzirom da u ovoj Rotarijanskoj godini naš klub slavi 15 godina, a RK Sofija Balkan slavi 20 godina od osnivanja, dogovoreno je, za početak, da proslavama prisustvuju predstavnici jednog i drugog kluba. Sastanku je prisustvovala i Snežana Zdravković, predsednica RK Konstantin Veliki, kao i nekoliko zajedničkih prijatelja.

Pročitano 413 puta

Ostavi komentar

Sva polja označena (*) su obavezna. HTML kod nije dozvoljen.

Rotary Club Niš-Centar, District 2483,
Jug Bogdanova 33, 18000 Niš, Srbija
email: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Sastanci kluba održavaju se svake srede u 20.00 u prostorijama hotela New City, ul. Vožda Karađorđa 12 u Nišu.